Opis stanowiska pracy

Regionalny doradca – technolog

Rejon zachodni (woj. dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, część wielkopolski)

Zakres obowiązków:

• Doradztwo technologiczne, prowadzenie prób technologicznych

• Budowanie trwałych relacji handlowych i rozwój sprzedaży u istniejących klientów

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• Dostosowywanie asortymentu do potrzeb klientów

• Wsparcie klientów we wdrażaniu nowych produktów

• Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

• Badanie potrzeb i oczekiwań klientów z uwzględnieniem trendów rynkowych

Oczekiwania:

• Znajomość zagadnień technologii przetwórstwa mięsa

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• Praktycznych umiejętności kształtowania dobrych i trwałych relacji z klientami

• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

• Prawo jazdy kat B

• Bardzo dobrej organizacji pracy, zaangażowania oraz inicjatywy działania

• Kreatywność, silna motywacja do pracy, dynamizm, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy

• Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

• Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

Prezentacja firmy

Firma Inwestel Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiej fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne