Regionalny Doradca Techniczny

Capricorn S.A.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamiczną, nowocześnie zarządzaną firmą obecną na rynku już od ponad 30 lat. Jednym z wiodących na rynku producentów komponentów i urządzeń do instalacji grzewczych oraz sanitarnych. Działamy na rynkach międzynarodowych realizując projekty marketingowo-sprzedażowe na całym świecie.

Nasze działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów. W ciągu ostatnich kilku lat przeszliśmy prawdziwą metamorfozę zwiększając prawie 4-krotnie liczbę pracowników do blisko 350.

W związku z tak dynamicznym rozwojem Capricorn, chcemy zwiększać sprzedaż na rynku polskim wysokiej jakości asortymentu produkowanego w rodzinnej firmie w Polsce. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Opis stanowiska pracy:

  • Organizacja i zarządzanie grupą klientów w podległym regionie
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja założeń w zakresie planów sprzedaży i windykacji należności
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących podległego obszaru

Wymagania:

  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji sprzedażowych w sektorze B2B
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Obsługa programów: Office, Internet, systemy CRM-mile widziane
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura pracy
  • Czynne Prawo Jazdy kat B.
  • Wysoka mobilność (praca w terenie)

Oferujemy:

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w realizacji ważnych zadań inwestycyjnych
  • Narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy, karta paliwowa, laptop, telefon
  • Atrakcyjny system premiowania

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi