Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań/Bydgoszcz/Wrocław/Gdańsk, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest globalny producent narzędzi i elektronarzędzi, lider w swojej branży. Obecnie w ramach rozszerzania działalności oraz rosnących potrzeb poszukujemy dla niego osób na stanowisko:

Regionalny Doradca Techniczno-HandlowyMiejsce pracy: Poznań/Bydgoszcz/Wrocław/Gdańsk

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Prezentowanie rozwiązań z asortymentu elektronarzędzi użytkownikom końcowym (instalatorom) i partnerom dystrybucyjnym.
  • Prowadzenie sesji szkoleniowych wśród użytkowników końcowych i Partnerów Handlowych w zakresie odpowiedniego użytkowania produktów.
  • Monitoring rynku konkurencji oraz nowych rozwiązań branżowych.
  • Merchandising produktów w punktach sprzedaży partnerów handlowych.
  • Udział w targach, wystawach i imprezach branżowych.
  • Wsparcie techniczno-handlowe i podtrzymywanie relacji z partnerami handlowymi.

Oczekiwania względem Kandydatów:

  • Wykształcenie o profilu technicznym.
  • Doświadczenie handlowe.
  • Znajomość branży elektronarzędzi będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość rynku instalacyjnego oraz hurtowni instalacyjnych (ogrzewanie/ hydraulika/wentylacja/klimatyzacja).
  • Umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z klientem.
  • Gotowość do regularnych podróży służbowych w ramach obsługiwanego regionu.
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej.
  • Kafeteria (z kartą Multisport).
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Regularne szkolenia produktowe.
  • Odpowiednie wdrożenie do pracy oraz pełne wsparcie doświadczonych współpracowników.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.