Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy (kanał inwestycyjny)

Warszawa, podlaskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kontakt z architektami i rozwój sprzedaży w kanale inwestycyjnym na terenie województwa podlaskiego i okolic.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja będąca lider w przemyśle podłogowym działający na światowych rynkach od ponad 100 lat. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce, poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych osób na stanowisko Regionalnego Doradcy Techniczno-Handlowego.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedażowego w powierzonym regionie (woj. podlaskie i okolice)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z architektami
  • Pozyskiwanie klientów inwestycyjnych
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych
  • Analiza działań konkurencji

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów inwestycyjnych i w kontakcie z architektami
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji produktowych
  • Doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji z klientami inwestycyjnymi, generalnymi wykonawcami i biurami architektonicznymi
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Mile widziana znajomość branży budowlanych materiałów wyposażenia wnętrz
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód, komórka, tablet
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management