Regionalny Doradca Techniczno – Handlowy ds. współpracy z architektami

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości wyrobów chemii budowlanej i produktów do ochrony i konserwacji budowli, w związku z rozwojem działu handlowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalny Doradca Techniczno – Handlowy ds. współpracy z architektamiMiejsce pracy: Kraków

Szukamy osoby samodzielnie działającej na swoim terenie z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży w branży chemii budowlanej  na rynku budowlanym (biura projektowe, architekci), szukającej nowych wyzwań sprzedażowych nie bojącej się sprzedawać i wykorzystywać w nowej pracy swoich dotychczasowych doświadczeń i zbudowanych relacji z architektami i biurami projektowymi. Zatrudniona osoba raportuje bezpośrednio do Szefa Sprzedaży i będzie odpowiadać za nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z architektami i projektantami będzie wsparciem dla Przedstawiciela Handlowego działającego w terenie

Główne zadania:

  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z biurami projektowymi i architektami
  • sprzedaż wysokiej klasy produktów chemii budowlanej do ochrony i konserwacji budynków i rozwój rynku w kanale profesjonalnym (architekci, biura projektowe) na podległym terenie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • monitoring konkurencji

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie, na podobnym stanowisku (Doradca Techniczny, Doradca Techniczno-Handlowy itp.), w kontaktach handlowych i sprzedaży w branży budowlanej, optymalnie chemii budowlanej stosowanej do ochrony budowli i/lub ochrony/konserwacji zabytków w kanale profesjonalnym (biura projektowe, architekci)
  • znajomość lokalnego rynku (biura projektowe, architekci)
  • dobra znajomość branży chemii budowlanej w szczególności systemów ochrony/konserwacji budowli
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i komunikacyjne
  • zaangażowanie, samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub własna działalność)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • samodzielne stanowisko bez zespołu, praca na zasadzie „home office”
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.