Opis stanowiska pracy

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Dla naszego klienta, jednego z największych inwestorów zagranicznych w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalny Doradca Inwestycyjny

Rejon: Kujawsko-pomorskie/Warmińsko-mazurskie/Pomorskie

2018/WM-P-KP/RDI

Obowiązki

  • Aktywnym kontaktem i budowaniem relacji z Klientami (rejon warmińsko-mazurski, kujawsko-pomorski oraz pomorski): inwestorami, wykonawcami, biurami architektonicznymi, biurami projektowymi celem identyfikacji potencjału sprzedaży naszych rozwiązań
  • Realizacją sprzedaży produktów marki w podległym regionie
  • Poszukiwaniem i pozyskiwaniem nowych inwestycji
  • Współpracą z Regionalnymi Doradcami Techniczno- Handlowymi oraz dedykowanymi sprzedaży inwestycyjnej- siłami sprzedaży Dystrybutorów

Wymagania

  • Osób posiadających minimum 3- letnie doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej we współpracy z firmami wykonawczymi branży budowlanej
  • Do zespołu chętnie przyjmiemy osoby z bardzo dobrą znajomością uczestników procesu inwestycyjnego, z wyższym wykształceniem o profilu budowlanym, ale również osoby ambitne, rzetelne, samodzielne i dobrze zorganizowane o wysokim poziomie inicjatywy i przedsiębiorczości,
  • Swobodne posługiwanie się narzędziami typu pakiet Msoffice oraz CRM pozwolą znacznie szybciej zintegrować się z naszym zespołem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie, będącej jednym z liderów rynku materiałów budowlanych w Polsce i na świecie, wdrażających nowatorskie rozwiązania we wszystkich obszarach biznesu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym
  • Bogaty pakiet szkoleń i stały rozwój w wymagającym środowisku
  • Opieka medyczna Medicover dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe
  • Samochód służbowy oraz nowoczesne narzędzia pracy
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania, ciekawe wyzwania i świetną atmosferę
  • Dalszy rozwój zawodowy w ramach firmy i w ramach Grupy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prezentacja firmy

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse