Regional Sales Director

HRK S.A.

Warszawa, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, jednej z największych na swiecie firm z branży FMCG, szukamy obecnie Kandydata na stanowisko:

Regional Sales Director Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie dużym zespołem handlowym - ok. 45 osób. Do Regionalnego Dyrektora Sprzedaży raportują bezpośrednio Regionalni Kierownicy Sprzedaży
  • Realizacja planu sprzedaży w regionie północnym (połowa Polski) poprzez współpracę z dystrybutorami i sieciami lokalnymi (negocjacje, zarządzanie P&L Klienta)
  • Motywowanie i szkolenie podległego zespołu, rekrutacja na stanowiska kierownicze
  • Kontyrola budżetu sprzedaży podległego regionu
  • Przygotowanie i wdrażanie programów marketingowych i trade-marketingowych wspierających sprzedaż u zarządzanych klientów

Wymagania:

  • Minimum ośmioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży FMCG, preferowane doświadczenie w zarządzaniu duzymi strukturami sprzedaży (w tym Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży)
  • Dośwaidczenie w zarządzaniu zróżnicowanym zespołem
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami rynku detalicznego, hurtowego i nowoczesnego
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów socjalnych
  • Możliwość pracy na rosnącej i ciekawej kategorii produktowej
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.