Regional Market and Value Access Manager (m/f)

Michael Page

Warsaw, zagranica

Michael Page Michael Page

Regional Market and Value Access Manager jest odpowiedzialny za edukację, budowanie świadomości nt. wartości produktów z punktu widzenia pacjenta, zarządzanie informacją, rekomendacje rozwiązań w zakresie systemu świadczeń i wsparcie centralnych działań refundacyjnych poprzez współpracę instytucjonalną oraz bezpośredni kontakt z klientami na poziomie regionalnym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa, innowacyjna firma farmaceutyczna oferująca wysoce specjalistyczne terapie m .in. w onkologii z silną pozycją na rynku szpitalnym.

Opis stanowiska

  • Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi partnerami w oparciu o szeroką wiedzę w zakresie systemu ochrony zdrowia
  • Kontakt z ordynatorami i zarządem szpitali, komórkami organizacyjnymi w klinikach celem wsparcia/doradztwa w obszarze systemu finansowania i rozliczeń świadczeń
  • Współpraca z Oddziałami Wojewódzkimi NFZ
  • Spotkania z pracownikami komórek organizacyjnych samorządu terytorialnego nadzorującymi i wspierającymi zakłady lecznicze
  • Współpraca z działami: sprzedaży, marketingu, rejestracji, refundacji i public affairs celem osiągania synergii biznesowej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: medyczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne lub pochodne
  • Doświadczenie w market access i bezpośredniej współpracy ze szpitalami jako warunek konieczny
  • Mile widziane bezpośrednie doświadczenie w NFZ/MZ w działach związanych z gospodarką lekami i rozliczeń świadczeń szpitalnych
  • Ekspertyza w zakresie obecnego systemu rozliczeń płatnika oraz świadczeniodawcy
  • Umiejętność interpretacji Zarządzeń Prezesa NFZ oraz treści publikowanych na stronie internetowej NFZ
  • Rozumienie i swobodne poruszanie się w ramach struktur organizacyjnych NFZ oraz samorządów terytorialnych
  • Kompleksowa wiedza w zakresie reformy systemu ochrony zdrowia, prawa farmaceutycznego i zamówień publicznych

Oferujemy

  • Możliwość wpływu na dostęp pacjentów do innowacyjnych terapii
  • Rozwój w strukturze globalnej firmy o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Praca w organizacji o wysokiej etyce biznesu, kulturze przedsiębiorczości, pracy zespołowej i transparentnej komunikacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page