Regional Key Account Manager

Michael Page

Warszawa, warmińsko-mazurskie

Michael Page Michael Page

Do kilkuosobowego zespołu sprzedaży poszukujemy doświadczonego Key Account Managera, który swoim doświadczeniem wesprze proces rozszerzenia portfolio klientów w obszarze północnej Polski.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej z siedzibą w okolicy Wrocławia. Firma dostarcza swoim klientom usługi cięcia laserowego i przetwórstwa stali. W związku z ambitnymi planami rozwojowymi poszukujemy kolejnej osoby do zespołu sprzedaży.

Opis stanowiska

  • aktywne rozszerzanie portfolio klientów w obszarze północnej Polski
  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami
  • utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami
  • ścisła współpraca z Dyrektorem handlowym i działem technicznym
  • odpowiedzialność za realizację kontraktów
  • wykonywanie raportów i analiz na potrzeby działu sprzedaży

Profil kandydata

  • minimum 4-letnie doświadczenie w sprzedaży usług cięcia laserowego lub przetwórstwa stali w segmencie B2B
  • praktyczna znajomość rynku przetwórstwa stali/metalu
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność wyceny projektów i znajomość dokumentacji technicznej będą dodatkowymi atutami
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy

  • wynagrodzenia adekwatne do zgromadzonego doświadczenia
  • premie uzależnione od wyników oddziału
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego) i niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazna, niekorporacyjna atmosfera pracy i duża swoboda w działaniu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page