Michael Page Michael Page

Regional IT Manager

Dla naszego partnera, jednego z najwięszych przedsiebiorstw chemicznych w Europie poszukuję IT Managera, ktróry będzie zarządzał dwudziestoosobowym zespołem w osiemnastu krajach.

Informacje o kliencie

Nasz klient, to francuska organizacja posiadająca oodziały w 40 krajach na całym świecie i zatrudniającą 14 tys. pracowników.

Opis stanowiska

IT Manager na tym stanowisku będzie odpowiadzialny za analizę potrzeb biznesowych, definiowanie rozwiąząń wraz z podległym zespolem oraz ewaluację budżetu.

Obowiązki:

- zarządzanie 20sto osobowym zespołem (pracownicy wewnętrzni oraz kontraktorzy)

- zarządzanie współpracę z firmami zewnętrznymi

- zdefiniowanie i zoptymalizowanie budżetu IT

- dbałość o dostępność sprzętu dla użytkowników

- weryfikacja rozwiązań krytycznych problemów rozwiązywanych przez podległy zespół

- zarządzanie lokalną infrastrukturą

- zapewnienie przestrzegania dobrych praktyk i zasad bezpieczeństwa wśród użytkowników, jak i na poziomie infrastruktury

Profil kandydata

Zapraszamy do kontaktu kandydatki i kandydatów, którzy:

- posiadają minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym

- zarządzały kilkunastoosobowymi zespołami

- odpowiadały za współpracę z poddostawcami

- posiadają certyfikat ITIL Foundation lub wiedzę na jego poziomie

- swobodnie komunikują się w języku angielskim (mimimum poziom B2)

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca hybrydowa w Inowrocławiu (3:2)

- możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku i realny wpływ na wewnętrzne procesy

- atrakcyjne benefity pozapłacowe

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Inowrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page