Opis stanowiska pracy

Regional Export Manager
Olsztyn
NR REF.: 1120147

Twoja nowa firma

Innowacyjny polski producent elektrokomponentów, osprzętu elektrotechnicznego, firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.

Twoja nowa rola
Na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży eksportowej będziesz odpowiedzialny za budowanie sieci dystrybucji w runkach zagranicznych. Do zadań na tym satnowisku należą: sporządzanie ofert oraz negocjacje handlowe, omówienie warunków współpracy z potencjalnymi Klientami. Osoba na tym stanowisku ma aktywny kontakt z komntrahentami jako doradca techniczny. Dodatkowo osoba ta monitoruje sytuację na rynku konkurencji oraz bada potrzeby rynku eksportowego.

Czego potrzebujesz
Osoby z technicznym wykształceniem, kóre bez problemu porozumiewają się w językach angielskim i rosyjskim sprawdzą się na tym stanowisku. Specjalista Soprzedazy eksportowej ma mozliwość częstych wyjazdów oraz uczestnictwa w targach, wyjazdach biznesowych.

Co otrzymasz w zamian
Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia z wynagrodzeniem adekwatnym do realizacji zadań. Praca w dynamicznym zespole, kóra daje mozliwości rozwoju.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing