Regional Engineering Manager

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Międzynarodowa firma branży logistycznej (amerykański kapitał),
  • Odpowiedzialność za 6 magazynów w Polsce.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej z amerykańskim kapitałem, specjalizującej się w magazynowaniu produktów w temperaturze kontrolowanej oraz transporcie towarów w temperaturze kontrolowanej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Regional Engineering Managera.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za sześć lokalizacji w Polsce (sześć magazynów mroźnych) oraz jeden magazyn w Niemczech,
  • Zapewnienie nieprzerwanej sprawności infrastruktury,
  • Odpowiedzialność za budżet, harmonogram oraz jakość realizowanych inwestycji przez spółkę oraz cykliczne raportowanie do Zarządu,
  • Koordynowanie pozyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych wymaganych w trakcie trwania oraz zakończenia inwestycji,
  • Przeprowadzanie negocjacji z kluczowymi podwykonawcami i dostawcami poszczególnych robót/materiałów,
  • Monitorowanie nowoczesnych technologii energetycznych pod kątem ich zastosowania planach rozwoju organizacji,
  • Raportowanie do Zarządu oraz do struktur regionalnych.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2-4 lata,
  • Doświadczenie z cooling equipment,
  • Doświadczenie na magazynach z temperaturą kontrolowaną,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym,
  • Umiejętność podejmowania decyzji strategicznych i operacyjnych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość branży "mroźnej",
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dostępność do pracy mobilnej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + samochód służbowy,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji w Polsce,
  • Pakiet benefitów + pakiet szkoleniowy,
  • Rozbudowany proces onboardingowy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page