Regional Customs Busines Partner

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w dużej międzynarodowej korporacji z branży handlowo/spożywczej oraz wspierać codziennie działania w zakresie audytu i compliance celnego. Poszukiwana osoba będzie samodzielna, jednak w ramach zespołu oraz dużych projektów prawnych będzie mogła współpracować z kilkuosobowym zespołem specjalistów w zakresie prawa celnego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duża międzynarodowa korporacja z branży handlowej/spożywczej o stabilnej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Regional Customs Busines Partner.

Opis stanowiska

  • Implementacja podatku celnego w rejonie EMEA
  • Wspieranie procesów przynoszących korzyści celne i ograniczające ryzyko (customs compliance)
  • Prowadzenie audytów związanych z wyceną celną, klasyfikacją itp.
  • Bezpośrednie wsparcie poszczególnych linii biznesowych w kwestii interpretacji podatkowych
  • Walidacja kodów klasyfikacyjnych, przegląd danych celnych oraz dostarczanie opinii/komentarzy poszczególnym managerom w rejonie

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne/prawnicze/podatkowe
  • Rozumienie przepisów i programów celnych
  • Minimum cztery lata doświadczenia w doradztwie podatkowym
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Certyfikowany specjalista ds. celnych (mile widziane)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page