Regional Brand Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko

Regional Brand ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej, planów oraz działań marketingowych na podległe rynki CEE
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Analiza rynku, wyników sprzedaży i działań konkurencji
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i trade marketingu oraz osobami z podległych rynków CEE
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowej marki z branży FMCG (warunek konieczny)
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Myślenie strategiczne
  • Doświadczenie w tworzeniu aktywacji na podległych markach
  • Umiejętność współpracy z globalnymi strukturami
  • Biegły języka angielski

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę ze znaną marką będącą liderem rynkowym
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.