Regional Account Manager ( Polska Zachodnia)(m/f)

Michael Page

Dolnośląskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Regional Account Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy będącej międzynarodowym producentem farb dla przemysłu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Regional Account Managera.

Celem stanowiska jest oferowanie wysokiego standardu sprzedaży oraz doradztwa technicznego klientom firmy, zwiększenie poziomu sprzedaży w powierzonym regionie wraz z budowaniem pozytywnego wizerunki firmy na rynku.

Opis stanowiska

  • Reprezentowanie firmy i zarządzanie sprzedażą na powierzonym terenie ( Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
  • Aktywne nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami z branży przemysłowej
  • Zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz zwiększenie poziomu sprzedaży
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Zarządzaniem portfelem klientów
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży przemysłowej ( preferowane B2B/ automotive )
  • Wiedza z zakresu farb/ lakierów/ powłok/ chemii( będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Zdolność myślenia analitycznego

Oferujemy

  • Praca na zasadzie home office
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dolnośląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page