elemag GmbH
elemag GmbH
Elemag GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym i produkuje od kilkudziesięciu lat wysokiej jakości produkty precyzyjne dla różnych klientów w kraju i zagranicą. Z bezkompromisową precyzją tworzymy pojedyncze części, prototypy, serie i moduły w technice tokarskiej i frezerskiej oraz montażu elektrycznym.

Do wzmocnienia naszego zespołu szukamy:

Referent

ds. realizacji zamówień / zarządzania planowaniem materiałami i zdolnościami magazynowymi

Opis stanowiska:

  • Planowanie zapotrzebowani a na materiały i zapewnienie dostępności materiałów
  • Koordynacja terminów dostawy
  • Komunikacja z klientami
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Nadzór nad danymi artykułów
  • Współpraca z oddziałami technicznymi (projektowanie i konstrukcja, obsługa zamówień), działem zaopatrzenia i wszystkimi pracownikami logistyki magazynowej
  • Zapewnienie ciągłości dostaw
  • Nadzór harmonogramu dostaw i zarządzanie zapytaniami
  • Zarządzanie zleceniami z uwzględnieniem zapotrzebowania na rynku wraz z planowaniem zleceń i dyspozycją surowców

Oferujemy:

  • Przejęcie kosztów zakwaterowania za pierwszy miesiąc
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania
  • Kursy szkoleniowe
  • Bardzo dobre wynagrodzenie (od. 30.000 EUR brutto/rocznie, zależnie do kwalifikacji)

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie związane z handlem i doświadczenie zawodowe w dziedzinie dyspozycji materiałami i / albo w dziale zaopatrzenia w przedsiębiorstwie przemysłowym lub podobne kwalifikacje
  • Znajomość systemu ERP, Excel, MS-Office
  • Dobra znajomość w zarządzaniu planowaniem materiałami i zdolnościami magazynowymi
  • Zmysł techniczny
  • Staranność w obsłudze danych
  • Talent organizacyjny i zdolność do pracy w grupie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie, jak i w piśmie
Czekamy na Państwa aplikację!
Prosimy o przysłanie podań wyłącznie na adres mailowy bewerbung@elemag.com.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego jest warunkiem koniecznym. Prosimy o podanie w aplikacji Państwa oczekiwań odnośnie wynagrodzenia.
Jesteśmy innowacyjnym zespołem składającym się z pracowników z całego świata. Szukamy pracowników zainteresowanych długofalową współpracą. Do naszych klientów należą dobrze znane przedsiębiorstwa z przemysłu szynowego i samochodowego.
elemag GmbH