Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2943

Obowiązki:

- opracowywanie projektu "Planu współpracy... z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi w ... roku" w zakresie: organizacji pozarządowych o charakterze regionalnym (województwa podlaskiego)w tym organizacji o charakterze proobronnym;
- opracowywanie propozycji realizacji przedsięwzięć zawartych z nowymi partnerami społecznymi;
- współpraca i wymiana informacji z instytucjami i organizacjami zajmującymi się ochroną dóbr kultury (ujętych w planach międzynarodowych i narodowych) w rejonie odpowiedzialności Brygady;
- współpraca i wymiana informacji z siłami układu pozamilitarnego (policja, straż graniczna, straż pożarna) na terenie województwa podlaskiego;
- udział w opracowywaniu planów przedsięwzięć kultury
- prowadzenie korespondencji telefonicznej/mailowej z podmiotami zewnetrznymi

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • - WYKSZTAŁCENIE MINIMALNIE: ŚREDNIE (TECHNIK ADMINISTRACJI, BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE, OCHRONA DÓBR KULTURY ITP.) BEZ STAŻU PRACY - UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA - DOKŁADNOŚĆ SKRUPULATNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE - POSIADANIE OBYWATELSTWA POLSKIEGO - NIEKARALNOŚĆ - PEŁNA ZDOLNOŚĆ DO CZYNNOŚCI PRAWNYCH

Miejsce pracy: Kawaleryjska 70, 15-601 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne przesłać na adres Jednostki Wojskowej 5442 w Białymstoku ul. Kawaleryjska 70, 15-601 Białystok do dnia 26.08.2019 r. (liczy się data stempla pocztowego), z dopiskiem REFERENT-SEKCJA WSPÓŁPRACY CYWILNO-WOJSKOWEJ (S-9). NIe ma możliwości przyjmowania dokumentów drogą elektroniczną. Dokumenty aplikacyjne składają się z: - list motywacyjnt - CV - kserokopii świadectw pracy - kserokopii dyplomów potwierdzających wykształcenie - kserokopii zaświadczeń o ukończonych szkołach, kursach, itp. - inne dodatkowe dokumenty - dokumenty aplikacyjne (CV lub list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy