Opis stanowiska pracy

WOJSKOWY INSTYTUT CHEMII I RADIOMETRII

ogłasza rekrutację na stanowisko:

Referent w Dziale Logistyki

wymiar czasu pracy: pełny etat

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: średnie;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Sumienność i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ewidencjonowanie oraz rejestrowanie zapotrzebowań, zamówień, faktur.
  • Rozliczanie faktur zakupowych oraz kompletowanie dokumentacji.
  • Zamawianie towarów w języku angielskim.
  • Negocjowanie warunków zakupów.
  • Utrzymywanie kontaktów/ współpracy z klientem oraz działami w Instytucie.
  • Rozliczanie z pobranych zaliczek.
  • Dbanie o dokonanie niezbędnych zakupów oraz odbiór zamówionych materiałów.
  • Przekazanie zakupionych materiałów dla odpowiednich komórek.
  • Archiwizacja dokumentów wytworzonych Działu Logistyki.
  • Kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność towaru z potrzebną ilością.
  • Prowadzenie samochodu służbowego zgodnie z posiadaną kategorią prawa jazdy.
  • Prowadzenie magazynów ilościowo- wartościowych.
  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów, sprzętu na postawie dokumentów przychodowo – rozchodowych.
  • Prowadzenie rejestrów przychodowo- rozchodowych.
  • Uzgadnianie z Działem Finansowo- Księgowym stanów ilościowo- wartościowych środków materialnych znajdujących się magazynie.
  • Doraźne kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym.
  • Wykonywanie prac gospodarczych i porządkowych na terenie Instytutu( prace dostosowane do sezonu i pory roku: zamiatanie, grabienie liści, odśnieżanie, koszenie trawy, strzyżenie żywopłotów).
  • Pomoc przy pracach związanych z remontami oraz pomoc przy usuwaniu awarii.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV,
  • kserokopie dyplomów (świadectw) potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu w przypadku zatrudnienia),
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach i uprawnieniach związanych z w/w stanowiskiem.

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty można przesyłać pocztą elektroniczną za pomocą przycisku "aplikuj"

lub pocztą tradycyjną na adres:

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii, 00-910 Warszawa, ul. gen. A. Chruściela „Montera” 105

z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko referent”

Termin przyjmowania dokumentów: do 19.01.2021 r. (liczy się data wpływu dokumentów).

Instytut zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii jest instytutem badawczym działaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta