Referent / Specjalista ds. Płac (Nr ref. P/WRO)

P.W. Centrostal-Wrocław S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

P.W. „CENTROSTAL-WROCŁAW” SA jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu wyrobami stalowymi. Oprócz centrali firmy, która mieści się we Wrocławiu, posiadamy jeszcze 10 oddziałów. Z uwagi na ciągły rozwój, dynamiczną sprzedaż i dużą ilość dokumentów z tym związanych, poszukujemy

Zadania:

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla ok. 200 osób
  • wprowadzanie wszelkich wniosków absencyjnych pracowników
  • sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach pracowników
  • wystawianie dokumentów RP7, ZUS Z-3
  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji płacowej
  • obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi
  • przygotowywanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US, komornik)

Wymagania:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe
  • 2- letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płac
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
  • praktyczna znajomość obsługi programów kadrowo płacowych (znajomość programu R2płatnikPRO będzie dodatkowym atutem)
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy – od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • pakiet socjalny (karty benefit, bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodziną, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, zabawy integracyjne, pożyczki mieszkaniowe, dodatkowa opieka medyczna).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert (CV) pocztą tradycyjną lub za pomocą opcji "Aplikuj" w tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Otrzymanych ofert nie odsyłamy.

Prezentacja firmy

P W Centrostal Wrocław SA oferuje pełny asortyment wyrobów hutniczych pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Prawo / Prokuratura