Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2566

Obowiązki:

1. Obsługa Systemu Informacji Oświatowej
2. Obsługa Biuletynu Informacji Publicznej
3. Obsługa sprawozdawczości GUS
4. Obsługa informatyczna w zakresie:
a. promocji szkoły
b. rekrutacji
c. egzaminu maturalnego
5. Prowadzenie księgi uczniów
6. Wydawanie legitymacji szkolnych i zaświadczeń uczniowskich
7. Wydawanie duplikatów świadectw i legitymacji szkolnych
8. Przygotowanie i uaktualniane list uczniów
9. Przygotowywanie identyfikatorów uczniów
10. Inne czynności zlecone przez dyrektora

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Zawód:

  • Technik prac biurowych*

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych. Wymagania dodatkowe: biegła obsługa komputera, bardzo dobra znajomość programów biurowych (MS Office), umiejętność prowadzenia strony internetowej szkoły, odpowiedzialność, sumienność, uczciwość; umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Miejsce pracy: UROCZA 3, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: - podanie o pracę - CV - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe - oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska - oświadczenie kandydata o niekaralności Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika we Włocławku ul. Urocza 3, w godzinach 8.00-14.00, w terminie do dnia 19 sierpnia 2019r. do godz. 12:00 w zamkniętej kopercie, opisanej następująco: 1. Imię i nazwisko kandydata 2. Nabór na stanowisko referent 3. Telefon kontaktowy O zachowaniu terminu decyduje data wpływu dokumentów do szkoły. O terminie ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej oraz o wynikach naboru kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone lub zwrócone na wniosek zainteresowanego poprzez osobisty odbiór w terminie 14 dni od zakończenia naboru. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze Administrator danych i kontakt do niego: II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika we Włocławku ul. Urocza 3. Kontakt do inspektora ochrony danych: z inspektorem można się skontaktować przesyłając informacje na adres mailowy: jolejniczak@cuwpo.wloclawek.pl Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko referenta Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy Uprawnienia na podstawie przepisów RODO: - prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej - prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 221 Kodeksu pracy oraz art. 26 i nast. ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a i c oraz art. 9 ust. 2 lit. a i b RODO Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie jest stosowane profilowanie; fakt przekazania dodatkowych danych, niewymaganych w ogłoszeniu, uznajemy za wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy