Opis stanowiska pracy

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku

ogłasza nabór na stanowisko

referenta prawnego – 1 etat

Miejsce pracy: Oddział w Słupsku

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub wyższe o innym kierunku, pod warunkiem ukończenia podyplomowych studiów w zakresie prawa pracy

Dokumenty należy składać w terminie do 23.12.2020 r.

Szczegółowe informacje na stronie : www.bip.pip.gov.pl

Prezentacja firmy

Organ państwowy powołany do sprawowania nadzoru i kontroli przest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Prawo / Prokuratura