Referent ds. wsparcia sprzedaży

Gi Group Poland S.A.

Lublin, lubelskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Lublin
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa administracyjna w zakresie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Wsparcie w procesach obsługi klienta,
  • Opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji klienckiej,
  • Przygotowanie procedur, instrukcji i wytycznych w zakresie procesów obsługowych,
  • Pomoc i wsparcie w bieżących zadaniach dla zespołu.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dobrej umiejętności obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Komunikatywności, odpowiedzialności oraz szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w znanej Firmie z branży energetycznej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wolne weekendy, święta i popołudnia,
  • Pracę tylko w dni pracujące,
  • Szkolenie i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.