Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Referent ds. Transportu

Brzeg Dolny, Środa Śląska, Wołów, Wrocław, dolnośląskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • wsparcie głównego spedytora w zakresie realizacji zleceń transportowych
  • utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami i przewoźnikami
  • nadzorowanie procesu przewozowego od załadunku przez transport po rozładunek
  • przygotowywanie stosownej dokumentacji

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy w branży TSL
  • rozwinięte zdolności interpersonalne
  • mile widziane doświadczenie/wykształcenie związane z transportem, spedycją lub logistyką
  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pierwsza umowa na czas określony
  • stałe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • kwartalny oraz roczny system premiowy
  • pakiet kursów i szkoleń
  • codziennie kawę, herbatę oraz... słodycze :)

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Administracja Publiczna , Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców