Referent ds. rozliczeń gastronomicznych

Hotel słoneczny Młyn

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku. Występują więc tu elementy secesyjne i detale Art Deco.

Wystrój na poszczególnych piętrach hotelu jest pomyślany według przemijających pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Dzięki temu każdy nocleg w naszych progach, będzie niezapomnianą przygodą. Ponadto obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

To malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

Do dyspozycji gości hotelowych są: restauracja, sale konferencyjne, sale weselne, spa.

Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. K.**** od 4 lat najlepszy hotel w Bydgoszczy poszukuje pracowników na stanowisko:

ZADANIA:

  • Prowadzenie spraw administracyjnych.
  • Przygotowywanie i racjonalne naliczanie asygnat magazynowych w systemie gastronomicznym.
  • Nadzorowanie zaopatrzenia wystawianie odpowiednich dokumentów.
  • Sporządzanie receptur, kart kalkulacyjnych.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z systemem GMP, GHP oraz HACCP.
  • Odpowiedzialność za rozliczenie sprzedaży w Restauracji i Barze.
  • Sprawdzanie faktur zakupowych pod względem finansowym i merytorycznym.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane.
  • Znajomość rozliczania Food costów i kalkulacji gastronomicznych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność, rzetelność.
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Aktualna książeczka zdrowia.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie wypłacane terminowo.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem na rynku hotelarsko - gastronomicznym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.