REFERENT DS. OBSŁUGI TURYSTÓW W PUNKCIE INFORMACYJNYM

Urząd Miasta Krynica Morska

Krynica Morska, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0565

Obowiązki:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
a) udzielanie informacji turystycznej;
b) prowadzenie ofert wolnych miejsc noclegowych" w Krynicy Morskiej;
c) udzielanie informacji o imprezach kulturalnych, sportowych i rozrywkowych odbywających
się w Krynicy Morskiej i okolicach;
d) obsługa turystów krajowych i zagranicznych w zakresie informacji turystycznej;
e) wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem punktu informacyjnego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: 1) Wykształcenie min. średnie lub zawodowe 2) Staż pracy - preferowane doświadczenie turystyczne. Umiejętności: a) bardzo dobra znajomość atrakcji turystycznych Krynicy Morskiej oraz Mierzei Wiślanej; b) znajomość przynajmniej jednego języka obcego ( angielski, niemiecki, rosyjski ); c) znajomość obsługi komputera (Internet, pakiet MS Office). Inne: a) dyspozycyjność - praca również w soboty i niedziele; b) niekaralność za przestępstwa popełnione z winy umyślnej; c) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie; d) umiejętność pracy w zespole; e) komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy: Górników 15, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: a) list motywacyjny; b) CV (życiorys); c) dokument poświadczający tożsamość; d) kserokopia dokumentu poświadczającego wykształcenie; e) referencje z dotychczasowych miejsc pracy (jeżeli są); g) CV winno być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.100);Termin składania ofert: do 21 czerwca 2019 r. do godz. 15:00. Oferty, które wpłyną po ww. terminie nie będą rozpatrywane. Miejsce składania ofert i szczegółowe informacje: Urząd Miasta Krynica Morska ul. Górników 15 tel. 55 247 65 27 wew. 141

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: do 21.06.2019r., Godziny : do 15:00

Osoba do kontaktu: Konrad Mądry

Telefon: 55-247-65-27 w. 141

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy