Opis stanowiska pracy

Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A. zatrudni pracowników na następujące stanowisko:

Referent ds. Marketingu / Doradca techniczny

Zakres czynności :

  •  pozyskiwanie nowych klientów,
  • efektywna współpraca z klientami,
  • sprawna koordynacja procesu prezentacji oferty i sprzedaży,
  • obsługa procesu realizacji zamówień,
  • mile widziane doświadczenie w branży mechanicznej.

Wymagania :

  • wykształcenie średnie lub techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość narzędzi MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Zgłoszenia - CV, list motywacyjny prosimy przesyłać na adres Dział Kadr FRiM BEFARED S.A. 43-300 Bielsko-Biała

ul.Grażyńskiego 71

lub drogą elektroniczną na adres kadry(a)befared.pl

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Fabrykę Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED Spólka Akcyjna (ul. Grażyńskiego 71, 43-300 Bielsko-Biała). dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy :

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED Spólka Akcyjna (ul. Grażyńskiego 71, 43-300 Bielsko-Biała),

- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;

- dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą udostępniane osobom trzecim. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa;

- Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji;

- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

-ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

- podanie danych osobowych jest jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacji;

- dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu;

- Administrator nie ma zamiaru przekazywania danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Prezentacja firmy

BEFARED oferuje nowoczesne typoszeregi motoreduktorów "BB Line", redukto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management