Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową specjalizującą się w produkcji wyposażenia dla ferm rolniczych.

Od ponad 20 lat funkcjonujemy, jako lider w branży na rynku krajowym, z powodzeniem rozwijamy eksport do krajów unijnych i na rynki wschodnie.

Obecnie poszukujemy pracownika Działu weterynarii na stanowisko:

Referent ds. Logistyki

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:

  • Współpraca z Działem Handlowym/ nadzór nad bieżącymi zamówieniami Klienta
  • Organizacja wysyłek, obsługa logistyczna klientów firmy
  • Fakturowanie, obieg dokumentacji wewnętrznych firmy
  • Gospodarowanie zasobami magazynowymi
  • Kontrolowanie towarów w czasie dostaw

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie - warunek konieczny
  • Uczciwość, sumienność, dokładność, samodzielność
  • Doświadczenie w konfekcjonowaniu zleceń
  • Uprawnienia operatora na wózki widłowe - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość programu COMARCH ERP XL

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Pakiet socjalny
  • Pracę na umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Firma Polnet działa już 30 lat, oferując swoim klientom komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców