Referent ds. logistyczno-księgowych

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przesyłanie w formie elektronicznej deklaracji Intrastat
  • przygotowywanie danych do przesłania deklaracji
  • wyjaśnianie z IzbąCelno-Skarbową nieścisłości w deklaracji
  • archiwizacja przesyłanych danych
  • analiza oraz korekta danych w systemach księgowych i logistycznych
  • kontrola i analiza wprowadzanych kodów CN

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenie wyższe, mile widziane finanse i rachunkowowść
  • znajomość systemów SAP i WEB CYCLE będzie atutem
  • znajmość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B1
  • znajomość pakietu MS Office - excel
  • wiedza z zakresu towaroznastwa i pochodzenia towaru będzie atutem
  • prawo jazdy kategorii B

CO OFERUJEMY?

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
  • Umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz zaangażowania
  • Pełne wdrożenie na stanowisku pracy, szkolenia oraz wsparcie merytoryczne
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych
  • Miejsce pracy: Swarzędz

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.