Opis stanowiska pracy

Firma ELECTRIS - lider w produkcji elementów miedzianych dla przemysłu elektroenergetycznego, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Referent ds. Księgowych

Do głównych zadań na stanowisku należy:

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie RMK czynnych
  • Kontrola i uzgadnianie rozrachunków
  • Uzgadnianie stanów i obrotów

Wymagania:

  • Wiedza i min. 3 letnie doświadczenie w zakresie księgowości
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości, przepisów z zakresu prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość systemów księgowo - finansowych
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, także pod presją czasu
  • Dokładność, terminowość, samodzielność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy:

  • Białka k./Makowa Podhalańskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na interesujące nas oferty.

Prezentacja firmy

Firma ELECTRIS S.C. - lider w produkcji elementów do szaf elektry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat