Referent ds. Księgowości

Ziko Apteka Sp z.o o

Kraków, małopolskie

Polska firma Ziko Apteka Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 200 aptek i ponad 50 punktów dermokosmetycznych na terenie całej Polski oraz apteka internetowa e-zikoapteka. Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta i dbałości o wysoką jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. To zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze wykorzystują swoje mocne strony, rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego
  • Segregowanie wprowadzanych dokumentów
  • Kontrola poprawności wprowadzonych danych
  • Pomoc w sprawach administracyjnych
  • Realizacja zadań powierzonych przez Dział Księgowości

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane rachunkowość, finanse, ekonomia (również w trakcie nauki)
  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, samodzielność, terminowość, odpowiedzialność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i rzetelność
Naszym Pracownikom zapewniamy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.