Firma INVADO Sp. z o.o. to producent drzwi wewnętrznych, należący obecnie do grupy Arbonia, a także wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Działamy aktywnie na rynku polskim – obecnie jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów drzwi. Stolarka drzwiowa to nasza pasja, która pozwala rozwijać się i wyznaczać trendy w branży. Konkurujemy z najlepszymi firmami, stawiając sobie za cel jakość i precyzję, ponadczasowość i nowoczesność.

W związku z inwestycją "ZAKŁAD PRZYSZŁOŚCI", poszukujemy pracownika na stanowisko:

Referent ds. księgowości

Miejsce pracy: Dzielna, k/Ciasnej, (pow. Lubliniecki), Województwo:

GŁÓWNE ZADANIA

  • Wprowadzanie dokumentów do wewnętrznego obiegu dokumentów.
  • Księgowanie dokumentów księgowych do systemu ERP zgodnie z obowiązującą ustawą o rachunkowości oraz wytycznymi Głównego Księgowego.
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno – rachunkowym.
  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji księgowej.
  • Wsparcie działu księgowego w innych zadaniach księgowych.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość, finanse, rachunkowość).
  • Minimum 1-rok doświadczenia w pracy w dziale księgowości.
  • Znajomość systemu Comarch ERP OPTIMA – mile widziane.
  • Samodzielność, dokładność oraz terminowość w działaniu.
  • Gotowość do uczenia się nowych rzeczy.
  • Komunikatywność, elastyczność, dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.
DOŁĄCZ DO NAS