Referent ds. księgowości

BetaMed S.A.

Chorzów, śląskie

BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A.
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Chorzów

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w 84 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych, dokumentacji i rozliczeń podatkowych,
  • kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • inwentaryzacja i kontrola gospodarki magazynowej
  • bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
  • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw
  • inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Wymagania:

  • absolwent lub student studiów zaocznych kierunków związanych z obszarem nauk ekonomicznych
  • znajomość programu MS Excel
  • inicjatywa oraz rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu CDN Optima

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • samodzielność w realizacji zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy