Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

Referent ds. księgowości

Chorzów, śląskie

BetaMed S.A.

Opis stanowiska pracy

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w 84 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, dokumentacji i rozliczeń podatkowych,
  • kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • inwentaryzacja i kontrola gospodarki magazynowej
  • bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
  • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw
  • inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Wymagania:

  • Absolwent lub student studiów zaocznych kierunków związanych z obszarem nauk ekonomicznych
  • znajomość programu MS Excel
  • inicjatywa oraz rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu CDN Optima.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • samodzielność w realizacji zadań

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i... doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach
dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w 84 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse