Opis stanowiska pracy

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Obecnie, do naszej siedziby w BESTWINCE poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Referent ds. Księgowości

Miejsce pracy: BESTWINKA

Nr ref. RKA/B/2019

Do obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, dokumentacji i rozliczeń podatkowych;
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu oraz innymi komórkami firmy;
  • Kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • Bieżące raportowanie;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – rachunkowość, finanse;
  • Doświadczenie zawodowe – min. 3 lata – w księgowości;
  • Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, programy księgowe, arkusze kalkulacyjne);
  • Zaangażowanie oraz sumienność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę ;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • niezbędne wsparcie i narzędzia pracy;

Rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim drogą elektroniczną za pomocą przycisku "Aplikuj".

Firma zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Nicromet to prywatna polska firma działająca w branży recyclingowej, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse