Referent ds. księgowości_bezpłatna praktyka

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Wrocław, 50-304, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Kapitałowa Impel jest największą w Polsce grupą firm usługowych.

Posiada ponad 20 - letnie doświadczenie we współpracy z wymagającymi Klientami, których obsługuje w całym kraju poprzez sieć oddziałów.

Oferuje największą na rynku polskim liczbę usług dla biznesu.

Aktualnie we Wrocławiu oferujemy Państwu odbycie bezpłatnych praktyk - w spółce Impel Business Solutions w Dziale zajmującym się prowadzeniem księgowości Grupy Kapitałowej Impel oraz spółek powiązanych - na stanowisku:

Referenta ds. księgowości

Zakres czynności podczas praktyki :

• wstępne wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu

• przesyłanie do spółek Grupy Impel monitów dotyczących płatności

• dekretowanie faktur, księgowanie dokumentów, rozliczane sald klientów

• archiwizacja dokumentów księgowych, sporządzanie raportów i zestawień

• praca z programem księgowym, np. SAP, Symfonia, Sente, CDN Optima, itp.

• inne drobne prace administracyjne w obszarze księgowości

Oferujemy :

• odbycie praktyki w dynamicznym zespole księgowym

• praktyczne zapoznanie się z procesami oraz transakcjami księgowymi

• opiekę mentora

• praktyczne zapoznanie się z procesem obiegu dokumentacji księgowej w spółce (jesteśmy spółką z obszaru BPO/SSC) należącej do Grupy Kapitałowej

• poznanie funkcjonowania dużej firmy od wewnątrz – Grupa Kapitałowa IMPEL jest jednym z największym pracodawców w Polsce

Wymagania

Wymagania :

• mile widziana dyspozycyjność: poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 16.00, ewentualnie możliwość układania indywidualnych grafików

• zaangażowanie

• chęć do ciągłej nauki i poszerzania kompetencji

• skrupulatność, dokładność oraz systematyczność

• dobra umiejętność obsługi komputera (szczególnie Excel)

• mile widziana podstawowa znajomość problematyki z zakresu księgowości

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa