Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp. k.
RAVEN KANCELARIA PRAWNA
to zespół ponad 300 specjalistów. Kancelaria współpracuje z międzynarodowymi instytucjami finansowymi oraz funduszami sekurytyzacyjnymi. Zajmuje się doradztwem w procesach due diligence i transakcjach sprzedaży oraz obsługą portfeli wierzytelności.

Obecne poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Referent ds. Korespondencji

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie oraz wysyłka korespondencji windykacyjnej, sądowej i komorniczej
  • Dbanie o jakość i terminową realizację procesu wysyłki korespondencji
  • Skanowanie, kserowanie, podbijanie i kompletowanie dokumentacji
  • Przygotowywanie dokumentacji do archiwizowania zarówno w zespole jak i w Dziale Archiwum

Oczekujemy:

  • Dokładności i sumienności w realizacji wyznaczonych zadań indywidualnych oraz zespołowych.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
  • Skrupulatności i odpowiedzialności za powierzone obowiązki.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Word i Excel).
  • Wykształcenia minimum średniego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku zarządzania wierzytelnościami.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, profesjonalnym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.