REFERENT DS. KONTROLI JAKOŚCI

Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

Łódź, łódzkie

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA:

  • codzienna ocena przyjmowanych surowców mięsnych,
  • nadzór nad procesami produkcji,
  • weryfikacja wyrobów gotowych na podstawie obowiązujących specyfikacji,
  • weryfikacja nadruków, etykiet na produktach,
  • współpraca z organami nadzoru.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • dyspozycyjność i gotowość podjęcia pracy w trzyzmianowym systemie pracy,
  • sumienność, zaangażowanie,
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z szerokim zakresem produkcji wyrobów z branży spożywczej,
  • pozyskanie bogatego doświadczenia zawodowego,
  • niezbędne szkolenia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (z dofinansowaniem do karty MultiSport włącznie).