Referent ds. kadrowych i administracyjnych

Klient InfoPraca.pl

Wrocław, dolnośląskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Wrocław

RKA/2019

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za czynności związane z obsługą pracowników firmy w zakresie kadr dla zespołu 150 osób w ramach ścisłej współpracy z biurem rachunkowym oraz pomoc w czynnościach administracyjnych.

Zakres zadań:

  • administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • przygotowywanie umów o pracę i zlecenie,
  • monitorowanie uprawnień urlopowych,
  • pełen zakres czynności administracyjnych związanych z zatrudnianiem cudzoziemców,
  • wystawianie zaświadczeń oraz wszelkich innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników,
  • nadzorowanie terminowości przeprowadzenia szkoleń BHP i wykonania badan lekarskich,
  • ścisła współpraca z biurem rachunkowym,
  • nadzór nad odzieżą ochronną,
  • opracowywanie zestawień, analiz i raportów z obszaru kadr, płac i świadczeń,
  • korespondencja z komornikami,
  • przygotowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie z potrzebami,
  • bieżąca obsługa biura (rejestracja korespondencji, wystawianie faktur sprzedażowych).

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców,
  • doświadczenie w zakresie obsługi systemu kadrowo-płacowego (mile widziana znajomość programu Comarch Optima) i programu Płatnik,
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL,
  • zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, rzetelność i terminowość,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatnie do posiadanego doświadczenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.