Ziko Apteka_ Sp. z o.o.
Polska firma Ziko Apteka Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 200 aptek i ponad 50 punktów dermokosmetycznych na terenie całej Polski oraz apteka internetowa e-zikoapteka. Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta i dbałości o wysoką jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. To zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze wykorzystują swoje mocne strony, rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Referent ds. Kadr

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
  • Nadzorowanie terminowości i przeprowadzania szkoleń BHP
  • Nadzorowanie terminowości wykonania badań lekarskich
  • Kompletowanie dokumentacji związanej z PPK
  • Inne prace związane z obszarem kadrowym

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Min. roczne doświadczenie w ewidencjonowaniu i rozliczaniu czasu pracy
  • Znajomość przepisów prawa pracy w zakresie czasu pracy
  • Znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość programu CDN Optima
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Dokładność, staranność i terminowość
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Naszym Pracownikom zapewniamy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.