Referent ds. kadr i płac

Zamel Sp. z o.o.

Pszczyna, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

REFERENT DS. KADR I PŁAC

Zadania:

  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy, porozumienia, aneksy, świadectwa pracy itp.),
  • aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym,
  • kontrola terminowości szkoleń i badań lekarskich,
  • obsługa umów cywilnoprawnych,
  • ewidencja czasu pracy pracowników (nieobecności, urlopy, zwolnienia lekarskie),
  • wsparcie podczas naliczania wynagrodzeń,
  • udział w bieżących projektach działu.

Oczekiwania:

  • co najmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znajomość prawa pracy oraz zasad rozliczania umów cywilnoprawnych,
  • dokładność, terminowość, samodzielność i zaangażowanie,
  • chęć podnoszenia swoich kompetencji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • korzyści pozapłacowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego a pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Zamel jest polską, rodzinną grupą kapitałową z siedzibą w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa