Opis stanowiska pracy

Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni pracownika ds. jakości i akredytacji

Podstawowe zadania, jakie będą należały do obowiązków pracownika:

współpraca z Pełnomocnikiem Dyrektora ds. Systemów Zarządzania i Akredytacji
współpraca z jednostkami szpitala w zakresie wyznaczonym przez Pełnomocnika,
przygotowywanie dokumentacji wynikających z Systemów Zarządzania ISO 9001, ISO 27001 i standardów akredytacyjnych,
logistyka dokumentacji systemów zarządzania i akredytacji pomiędzy Pełnomocnikiem a jednostkami szpitala.

Wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie zarządzania, administracji, zdrowia publicznego)
doświadczenie zawodowe w sektorze ochrony zdrowia, mile widziane na podobnym stanowisku,
znajomość branży medycznej oraz przepisów z zakresu działalności podmiotów leczniczych,
znajomość Ustawy o akredytacji w ochronie zdrowia z dnia 6 listopada 2008 r. i Standardów Akredytacyjnych dla lecznictwa szpitalnego oraz norm ISO 9001 i ISO 27001
bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
odpowiedzialność, zaangażowanie, entuzjazm i kreatywność,
umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność
posiadanie kwalifikacji audytora wewnętrznego ISO 9001 lub ISO 27001 będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

SPZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy