Referent ds. gospodarki magazynowej – do przyuczenia

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wieluń, łódzkie

Miejsce pracy: Wieluń

Miejsce pracy: Mokrsko

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet sportowy
  • Premiowany system poleceń pracowniczych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki okolicznościowe
  • System premiowy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Kluczowe zadania:

  • Prawidłowe wydawanie towaru i surowca pod względem ilości, jakości oraz zgodnie z zamówieniem
  • Ustalanie ilości i jakości przyjmowanego towaru, surowca
  • Wprowadzanie, przyjmowanie i wydawanie towaru, surowca w systemie magazynowym

Zadania uzupełniające:

  • Całokształt spraw związanych z obsługą komputerowego systemu magazynowego (Impuls)
  • Przestrzeganie zasad systemu HACCP, IFS, BRC
  • Wykonywanie innych prac wynikających z doraźnych poleceń przełożonych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy