REFERENT DS. EKSPORTU

Ponar Wadowice S.A

Wadowice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • sporządzanie kompletnej dokumentacji wysyłkowej,
  • koordynacja zleceń transportowych,
  • wprowadzanie zamówień do systemu,
  • nadzór nad realizacją zleceń eksportowych,
  • prowadzenie korespondencji handlowej w języku angielskim,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów zaocznych),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie,
  • dokładność i staranność,
  • doświadczenie w dziale handlowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i pełna wyzwań pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy na dokumentach CV zamieścić klauzulę:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Prezentacja firmy

Jesteśmy największym polskim producentem elementów i układów hydr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne