Referent ds. biurowych

Lubień Kujawski, k. Włocławek, Gostynin, kujawsko-pomorskie

RPC Superfos Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Duża międzynarodowa firma zajmująca się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych poszukuje osób do pracy w dziale Obsługi Klienta na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubień Kujawski

Do głównych obowiązków pracownika należeć będą:

  • Pomoc w dziale Obsługi Klienta;
  • Obsługa sekretariatu;

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Komunikatywność;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku,
  • System szkoleń dedykowanych w zależności od potrzeb
  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy językowej (angielski, niemiecki)
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Sportowo-kulturalny pakiet pozapłacowy
  • Bezpłatny dojazd z okolic Włocławka/Kowala

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z listem motywacyjnym.

Dynamicznie rozwijająca się firma międzynarodowa o renomowanej pozycji na rynku... dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży opakowań z tworzyw sztucznych. Realizujemy usługi dla wielu znanych odbiorców zarówno w branży przemysłowej jak i spożywczej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting