Referent ds. administracyjnych w biurze budowy/ Asystenta/kę biura budowy okolice Kołbieli

Bico Group Sp. z o.o.

Kołbiel/Otwock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie dokumentów, raportów, rejestrów, zestawień w zakresie zleconym przez przełożonego,
• przygotowywanie pism do organów administracji publicznej,
• udzielanie informacji bezpośrednich i telefonicznych w zakresie wynikającym z wykonywanych zadań,
• zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
• nadzorowanie obiegu dokumentów,
• archiwizowaniu dokumentacji projektu w wersji papierowej i elektronicznej,
• organizacja spotkań i obsługa przyjmowanych gości,
• pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych biura budowy;
• zakup materiałów administracyjno-biurowych niezbędnych do funkcjonowania pracy na budowie;

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – mile widziane z zakresu budownictwa lub administracji;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako stażysta min 1 rok w branży budowlanej lub pokrewnych
• Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku budowlanym oraz znajomość branży budowlanej;
• Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook);
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
• samodzielność i bardzo dobrą organizację pracy, sumienność
• pozytywne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,
• Umiejętność pracy pod presją czasu;
• Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz XI 2021r.
• prawo jazdy kat. B.
• wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność

Prezentacja firmy

Nie chodzi tylko o to, że jesteśmy inni, ale o to, że jesteśmy lepsi, <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria