Referent ds. Administracyjno-Biurowych z jęz. niemieckim

Paley & Partner Sp. z o.o.

Poraj, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ogólne prace biurowe. Praca z dokumentami w języku niemieckim.
Kontakt z klientem niemieckojęzycznym.

Wymagania

Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie, umożliwiającej prowadzenie konwersacji i korespondencji w języku niemieckim. Umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja czasu pracy. Komunikatywność. Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się produkcją i prowadzeniem prac montażowych konstrukcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne