Referent ds. administracji

NDI S.A.

Sopot k./Gdynia, Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • Koordynowanie korespondencji działu inwestycji
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji oraz dokumentów
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentów związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji
  • Bieżąca aktualizacja danych i dokumentów działu inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, koordynacja powierzonych zadań, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Profesjonalizm, skrupulatność

Prezentacja firmy

Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse