Referent ds. administracji

Gi Group Poland S.A.

Kraków, małopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca obsługa administracyjna biura,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • zwrotna wysyłka dokumentacji,
  • monitorowanie procesu zwrotu dokumentacji i w razie konieczności kontakt z Kontrahentem,
  • wsparcie w przygotowanie odpowiedzi na rozstrzygnięte reklamacje.

CZEGO OCZEKUJEMY?

bardzo dobrej znajomości programów MS Office, w szczególności MS Excel,
bardzo dobrzej organizacji czasu oraz samodzielności w działaniu,
umiejętności komunikacji z innymi członkami zespołu, bycia graczem zespołowym,
chęci do pracy oraz do poszerzania swojej wiedzy,
mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

CO OFERUJEMY?

  • pracę od poniedziałku do piątku tylko na pierwszą zmianę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie już na starcie współpracy,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju,
  • wolne weekendy i święta.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.