Referent ds. Administracji

Kraków, małopolskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq dla swojego międzynarodowego Klienta z branży energetycznej w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Kontrola usług i delegowanie zadań (kontrole serwisów kawowych, sprawdzanie dostawy materiałów czyszczących, sprawdzanie dystrybucji zaopatrzenia w żywność itp.
  • Nadzorowanie konserwacji ekspresów do kawy i cotygodniowa rejestracja zużycia kawy.
  • Współpraca z dostawcami.
  • Zamawianie artykułów spożywczych i biurowych.
  • Współpraca z serwisem sprzątającym.
  • Zamawianie oraz nadzorowanie dużych zamówień środków trwałych
  • Analiza i organizacja przestrzeni biura
  • Nadzorowanie pracy firm współpracujących
  • Zarządzanie asetami,
  • Podpisywanie obiegówek

Wymagania

Jeśli posiadasz poniższe umiejętności, to oferta skierowana jest właśnie do Ciebie:

  • Około roku doświadczenia zawodowego, mile widziane w dziale administracji, recepcji lub związane z organizacją biura
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2
  • Komunikatywność, otwartość i chęć pracy z ludźmi,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz koordynowania zadań
  • Chęć zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym.

  • Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na działalność gospodarczą.
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management... solutions that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Zakupy / Zaopatrzenie