Referent ds. Administracji

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq dla swojego międzynarodowego Klienta z branży energetycznej w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Kontrola usług i delegowanie zadań (kontrole serwisów kawowych, sprawdzanie dostawy materiałów czyszczących, sprawdzanie dystrybucji zaopatrzenia w żywność itp.
  • Nadzorowanie konserwacji ekspresów do kawy i cotygodniowa rejestracja zużycia kawy.
  • Współpraca z dostawcami.
  • Zamawianie artykułów spożywczych i biurowych.
  • Współpraca z serwisem sprzątającym.
  • Zamawianie oraz nadzorowanie dużych zamówień środków trwałych
  • Analiza i organizacja przestrzeni biura
  • Nadzorowanie pracy firm współpracujących
  • Zarządzanie asetami,
  • Podpisywanie obiegówek

Wymagania

Jeśli posiadasz poniższe umiejętności, to oferta skierowana jest właśnie do Ciebie:

  • Około roku doświadczenia zawodowego, mile widziane w dziale administracji, recepcji lub związane z organizacją biura
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2
  • Komunikatywność, otwartość i chęć pracy z ludźmi,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz koordynowania zadań
  • Chęć zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym.

  • Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na działalność gospodarczą.
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Zakupy / Zaopatrzenie