Referent d. Administracyjno-Biurowych z językiem niemieckim

Paley&Partner Sp. z o.o.

Poraj, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ogólne prowadzenie spraw pracowniczych pracowników zatrudnionych w delegacji. Praca z dokumentami w języku niemieckim. Kontakt z klientem niemieckojęzycznym.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodne prowadzenie konwersacji i korespondencji w języku niemieckim.
• Umiejętność pracy zespołowej i odpowiedniej organizacji czasu pracy.
• Gotowość do pracy w delegacji w Niemczech.
• Komunikatywność.
• Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełny etat.
• Szkolenia zawodowe, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Firma Paley&Partner Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i prowadzeniem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie